محل تبلیغات شما

گایز یه خبر خیلی خیلی مهم

گویا کمپانی اس ام (خاکبرسر) تصمیم گرفته چن رو از گروه اکسو بیرون کنه و این قضیه خیلی غوغا به پا کرده

خلاصه میگم:

داستان از اونجایی شروع شده که یه مشت آدم نفهم اومدن توییت زدن که چن در مورد ازدواجش با اکسوالا صادق نبوده و فلان و واسه همین چن باید از اکسو بره و حتی گروهی از این آدمای نفهم جلوی ساختمون اس ام یه تابلو بزرگ نصب کردن با این پیام که "چن باید از اکسو بره"
و به همین دلیل اکسوالا دارن رأی میدن و امضا میکنن که چن نباید از اکسو بره
و چن به 150 هزار امضا نیاز داره که تا الان 75 هزارتاش رو داره
بنابراین چه اکسوال هستید چه آرمی لطفا به این لینکی که میفرستم برید و امضا کنید که بتونیم به چن کمک کنیم
اکسوالا و آرمیا باید پشت هم باشن همونطور که همیشه بودن
و همونطور که نامجون از بی تی اس هم یه زمانی قرار بود بی تی اس رو ترک کنه ولی اکسوالا پشت ارمیا واستادن و کمکشون کردن و آر ام رو تو گروه نگه داشتن آرمی ها هم باید اینبار پشت اکسوالا باشن

خب روش رأی دادنشم کاری نداره فقط باید وارد سایت بشید و روی اون علامت قرمز رنگ کلیک کنید بعدش اسم و فامیل(کامل هم ننویسید ایرادی نداره) و ایمیلتون رو وارد میکنید و تایید رو می‌زنید و تموم.

لینک سایت رو هم این زیر میزارم:

http://chng.it/VwDKhkNP

پس لطفا لطفا برید امضا کنید تا از این اتفاق جلوگیری بشه

فایتیتگ آرمی و اکسوال

پ.ن:الان وقت قربون صدقه رفتن برا بایستون یا گفتن اینکه چرا میخوان بندازنش بیرون نیست! اگه تمام تلاشتونو برای بیرون نرفتن چن از گروه نکنین اسمتونو اکسوال نزارید!

خودم با 5 تا ایمیل خودم و دوتا مامان بابام امضا کردمش، لطفا نزارید این اتفاق بیفته و جونگده از گروه بره بیرون!

های

میدونم این پست به وب ربط نداره ولی

لطفا به جونگده کمک کنید تا از گروه بیرونش نندازن

و لطفا هر جا هسی نشر بده

منبع:White life♡

اکسوالا آرمیا کلا هرکی تو هر فندومی هست لطفااا

خودم کردم که لعنت برخودم:)

پس از سالها چندتا ادیت کردم

چن ,رو ,گروه ,اکسوالا ,امضا ,هم ,از گروه ,که چن ,از اکسو ,چن باید ,باید از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

James's blog race1-dokhimaghror clereflema luftrolefi پژوهش نگار پروانه تیز پروازان حریم ولایت kaman گردشگری و توریسم stanaxdapa