محل تبلیغات شما
سلام سلام 
بیوگرافی اوسیم رو اوردم 
زیاد حرف نمیزنم بریم که داشته باشیم 
بنگرید

نام: سیلور 
فامیلی : استار 
نوع : الیکورن 
عنصر هماهنگی : شهامت 
رنگ چشم : بنفش 
رنگ مو: زرد روشن که رفته رفته میره تو زرد تیره
قدرتش : کنترل همه عنصر هایی که اسمون مربوط میشن : مثل باد و ستاره ها و
علایق : پنکیک ، اهنگ ، دوستاش ، کتاب ، به یاد اوردن خاطرات خوبش ( حالا فرقی نمیکنه XD حتی اگه با دشمنش خاطره خوب داشته باشه ) ، انیمه دیدن XD ، جنگیدن ،
تنفرات : میگو ، به یاد اوردن خاطرات بدش ، سوسک ، چایی با برنج 
خصوصیات : اکثرا احساساتشو بروز نمیده ، اعتماد به نفس بالایی داره، همیشه لبخند رو لباشه و بعضی مواقع میشه از روی لبخنداش فهمید که چه احساسی داره ، 99/9% نمی ترسه ، بیخیاله ، معاشرتش عالیه با همه و مخصوصا با موجودات عجیب غریب مثل خون اشاما و شیاطین ( دیگه کلمه ای به جز عجیب غریب به ذهنم نرسید ) ، تو هنر های رزمی استاده ، بهترین مخترع اتریاعه، ماجراجوئه ، خیلی خیلی باهوشه  ، خیلی مهربونه  ، .
زندیگیش: 
سیلور در شهری به نام کانترلات ( پونی انسانی نه هااااا ) به دنیا امد .
پدر مادر سیلور هردو تک شاخ بودند و وقتی سیلور به دنیا اومد یه پونی الیکورن بود
سیلور عاشق ماجراجوییه ولی چون پدر مادرش اشراف زاده اند نمی گذاشتند و در سن ده سالگی اورا به الجبار برای تعلیم پیش پرنسس سلستیا فرستادند
او در سن چهارده سالگی تمام درس های پرنسس سلستیا را اموخت و به سراغ ماجرا جویی رفت
در سن 15 سالگی در جنگل اورفری به کریستال عجیبی برخورد که وقت یبه ادن دست زد اون کریستال تبدیل به یک شمشیر جادویی شد که یکی از توانایی هاش این بود که میتوانس به هر بعدی که میخواهد برود و توانست دشمن خودش یعنی بیل سایفر را پیدا کند
بیل میخواهد سیلور را مال خود کند تا بتواند تمام بعد هارا مال خودش کند
 و سیلور تمام تلاشش را میکند تا بتواند بیل را نابود کند تا تمام بعد ها در ارامش باشند
پایان XD
اینم چند تا عکس از سیلور

پونی ( ادیت ماریا جان که خودم یه مقدار تغییر داخلش ایجاد کردم XD )

انیمه ای

پونی انسانیش

و در اخر اینم کیوتی مارکش 
امیدوارم خوشتون اومده باشه 
بای

اکسوالا آرمیا کلا هرکی تو هر فندومی هست لطفااا

خودم کردم که لعنت برخودم:)

پس از سالها چندتا ادیت کردم

، ,سیلور ,تمام ,xd ,سالگی ,خیلی ,اوردن خاطرات ,پرنسس سلستیا ,تا بتواند ,کند تا ,، خیلی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آشپزی و مطالب خانوادگی عکس شیکترین مدلهای لباس مجلسی و مانتو کت دامن و سارافن نگین منجوقی reappnitidin مدیریت، استراتژی، بازاریابی ساعت مچی بند چرمی الیزابت و مارگاریتا ciaspeechpetcomp Paul's site ناگفته های من به او mezideg مطالب اینترنتی